تکنوو هر روز با تکنولوژی روز

دستیار صوتی کورتانا با طراحی و ویژگی های جدیدی برای اندروید عرضه می شود

دستیار صوتی کورتانا کمپانی مایکروسافت در سال جاری به طور قابل ملاحظه ای بهبود یافته است و بر اساس پلتفرم Android به روز رسانی های چندرسانه ای منتشر شده توسط شرکت Redmond متمرکز شده است. البته، نسخه آندروید کورتانا به خوبی نسخه ویندوز فون ان نیست اما به هر حال مایکروسافت همه کاری برای تجدید نظر کاربران اندرویدی انجام میدهد.

آخرین به روز رسانی برای کورتانا در اندروید، تغییراتی چشمگیر و قابل توجهی را تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین تحت تاثیر پیشرفت های hood به منظور افزایش تجربه کاربر با دستیار دیجیتال شخصی است.

در ابتدا کاربران کورتانا متوجه خواهند شد که صفحه تنظیمات دوباره طراحی شده است تا مدیریت آسانتری از دستیار را امکان پذیر سازد. تغییر قابل ملاحظهای منوی جدید hamburger است که نوار ناوبری پایین را جایگزین میکند.

در میان ویژگی های جدید پیاده سازی شده، توسعه دهندگان گزینه ای را برای برقراری تماس و متن های رایگان قرار داده اند. کاربران اکنون کنترل سریع یادآورهای خود را دارند. همه چیز برای رسیدن به آن آسان تر شده است؛ چرا که اکثر گزینه ها فقط یک یا دو راه دارند.

ورژن جدید کورتانا به نظر می رسد یک پیشرفت بزرگ در مقایسه با نسخه های قبلی باشد. به خاطر داشته باشید که در نسخه اندرویدی،کورتانا از Microsoft Band 2 پشتیبانی نمی کند.