تکنوو هر روز با تکنولوژی روز

منتظر عرضه اندروید نوقا برای Galaxy J7 باشید!

سامسونگ هرگز در مورد به روز رسانی سیستم عامل گوشی های خود قابل پیش بینی نیست مگر برای گوشی های بالا رده و پرچم دار خود،که تقریبا دو سال طول می کشد ارتقاء نرم افزار اصلی را به همراه داشته باشد.

سامسونگ (Galaxy J7(2016 یکی از میان رده های سامسونگ است که در زمان عرضه خود یعنی یک سال پیش نظر بسیاری از کاربران سراسر جهان را جلب کرد،این میان رده موفق اکنون از سیستم عامل Android 6.0.1 Marshmallow پشتیبانی می کند،البته سامسونگ به طور مستقیم از عرضه اندروید Nuga برای (Galaxy J7(2016 خبر نداده است.

اما خبر خوب این است که سامسونگ هیچ وقت در باره بروز رسانی ها چیزی نمی گوید،همان طور که ما اخیرا متوجه شدیم که (Galaxy J7(2016 از جدید ترین نسخه اندروید منتشر شده پشتیبانی می کند،بدون اینکه سامسونگ خبری در باره ان منتشر کند.

سامسونگ گوشی ای را با کد SM-J710F به همراه Android 7.0 Nuga عرضه می کند که نشان می دهد این کمپانی کره ای قصد دارد صاحبان را با به روز رسانی های بسیار غافل گیر کند.

بنابراین، این سوال که؛آیا (Galaxy J7(2016 اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کند؟ دیگر پیش نمی آید اما دقیقا همان زمانی اتفاق خواهد افتاد که کمتر کسی انتظار این به روز رسانی را دارد.
البته می توان احتمال داد که به روز رسانی اندروید نوقا،اخرین به روز رسانی عمده ای باشد که برای (Galaxy J7(2016منتشر می شود و احتمال عرضه سیستم عامل اندروید O برای این میان رده پر طرفدار بسیار کم می باشد