تکنوو هر روز با تکنولوژی روز

فیسبوک و امکانات جدید برای حمایت کردن از یک کاندید سیاسی توسط کاربران

فیس بوک مکانی برای پیدا کردن دوستان، به اشتراک گذاری عکس ها و شرکت در بحث های سیاسی است.فیسبوک به همراه شبکه اجتماعی دیگر محلی برای تبلیغ نامزدهای انتخاباتی شده است و در این هفته می توانید به صفحه مورد نظر نامزد سیاسی خود رفته و آن را تایید کنید.
یک راهنمای کامل برای این فرآیند در مرکز راهنما فیس بوک وجود دارد، که استفاده از را بسیار آسان می کند. فقط به صفحه فیس بوک از یک نامزد دوست دارید بروید،  دکمه”تایید” در نوار کناری سمت چپ را انتخاب کنید تا به آمار این کاندید محبوب شما اضافه شود. .

فیسبوک از این کار صدها میلیون دلار سود خواهد کرد.

فیس‌بوک برای تشویق سیاستمداران به فعالیت تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی نتایج یک بررسی را منتشر کرده که نشان می‌دهد تبلیغات در این سایت تا ۲۰۰ درصد بر میزان کمک‌های مالی سیاسی هم می‌افزاید.

گفتنی است در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ حدود ۷ میلیارد دلار صرف تبلیغات شد و به طور قطع این رقم در سال ۲۰۱۶ افزایش خواهد یافت. در سال ۲۰۱۲ از این رقم تنها ۵۰ میلیون دلار به تبلیغات دیجیتال در فیس بوک، گوگل و توییتر اختصاص یافت و با توجه به افزایش قدرت شبکه‌های اجتماعی، زیرساخت های تبلیغاتی مناسب این شبکه‌ها و همه گیر شدن استفاده از آنها بر روی گوشی ها این رقم سال آینده به طور قطع بسیار بیشتر خواهد شد.

منبع:theverge